Publications Office of the EU
Finland-Seinäjoki: Diverse næringsmidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finland-Seinäjoki: Diverse næringsmidler

  • Offentliggjort
    04/10/2017
  • Frist
    31/10/2017
  • Åbning af tilbuddene
    01/11/2017
  • Tildelt
    21/12/2017
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Seinäjoen kaupunki
Udførelsessted
NUTS code: FI194 Etelä-Pohjanmaa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FI194 Etelä-Pohjanmaa
Sektor (hoved-CPV)
15800000 Diverse næringsmidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
11,000,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,805,322.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
17111S
Beskrivelse

Elintarvikkeiden ja kertakäyttötuotteiden hankinta Seinäjoen seudun hankintarenkaalle.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Seinäjoen kaupunki
Nationalt registreringsnummer: 1928736-3
Postadresse: PL 215
By: Seinäjoki
NUTS-kode: FI194
Postnummer: 60101
Land: FIN
Hovedadresse: http://www.seinajoki.fi/hankinnat
Elektronisk via:
https://tarjouspalvelu.fi/seinajoki?id=137500&tpk=2cffafb4-e2ce-4a1c-a4de-e537d3f9dffe
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
01/11/2017 12:00
Indkøbere
Lapuan kaupunki
Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Seinäjoen seurakunta
Seinäjoen seurakunta
Lapuan kaupunki
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.