Publications Office of the EU
Tyskland-Hildesheim: Arkæologiske tjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Hildesheim: Arkæologiske tjenester

  • Offentliggjort
    08/01/2021
  • Frist
    04/02/2021
  • Tildelt
    30/07/2021
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Hildesheim
Udførelsessted
NUTS code: DE925 Hildesheim
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE925 Hildesheim
Sektor (hoved-CPV)
71351914 Arkæologiske tjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
CXP4Y6JD8MN
Beskrivelse

Gegenstand des Auftrags sind Bauvorbereitende archäologische Untersuchung im Entwicklungsgebiet "Wasserkamp" - Durchführung einer archäologischen Prospektion

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y6JD8MN
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1.00 EUR
Endelig kontraktværdi
1.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Arcontor Projekt GmbH
Postadresse:
By: Cremlingen
Postnummer: 38162
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.