Publications Office of the EU
Spanien-L'Hospitalet: Tryksager og beslægtede produkter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-L'Hospitalet: Tryksager og beslægtede produkter

  • Offentliggjort
    01/06/2021
  • Frist
    25/06/2021
  • Åbning af tilbuddene
    01/07/2021
  • Tildelt
    23/11/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Ajuntament de l'Hospitalet
Udførelsessted
NUTS code: ES511 Barcelona
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES511 Barcelona
Sektor (hoved-CPV)
22000000 Tryksager og beslægtede produkter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,467,768.05 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
489,256.02 EUR
Referencenummer for tilbuddet
SU-9/2021
Beskrivelse

Contratación mixta de suministro y servicios de la producción gráfica, manipulado, transporte y entrega del material gráfico comunicacional y publicitario del Ayuntamiento de L'Hospitalet de Llobregat

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Ajuntament de l'Hospitalet
Nationalt registreringsnummer: P0810000-J
Postadresse: Plaça Ajuntament, 11, edificio B, planta baja
By: L'Hospitalet
NUTS-kode: ES511
Postnummer: 08901
Land: ESP
Kontaktperson: Servei de Contractació
Hovedadresse: https://www.l-h.cat/contractacio
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
01/07/2021 09:35
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,467,768.05 EUR
Endelig kontraktværdi
489,256.02 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: EDICIONES GRÁFICAS REY SL
Postadresse: 08940
By: Cornellà del Llobregat
Postnummer:
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.