Publications Office of the EU
Spanien-Valencia: Gasolier - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Valencia: Gasolier

  • Offentliggjort
    12/04/2022
  • Frist
    09/05/2022
  • Åbning af tilbuddene
    24/05/2022
  • Tildelt
    30/08/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Udførelsessted
NUTS code: ES523 Valencia / València
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sektor (hoved-CPV)
09134000 Gasolier
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
396,694.20 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
198,347.10 EUR
Referencenummer for tilbuddet
04101/2021/240-su
Beskrivelse

Suministro de combustible (gasóleo) para calefacción de los colegios públicos,

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Nationalt registreringsnummer: P4625200C
Postadresse: Plaça de l'Ajuntament, 1
By: València
NUTS-kode: ES523
Postnummer: 46002
Land: ESP
Kontaktperson: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Hovedadresse: http://www.valencia.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
24/05/2022 09:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
396,694.20 EUR
Endelig kontraktværdi
198,347.10 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Repsol Comercial de Productos Petrolíferos, S.A.
Postadresse: Méndez Álvaro, 44
By: Madrid
Postnummer: 28045
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.