Publications Office of the EU
Bulgarien-Kardzhali: Mineralolieprodukter, brændselsstoffer, elektricitet og andre energikilder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Kardzhali: Mineralolieprodukter, brændselsstoffer, elektricitet og andre energikilder

  • Tildelt
    02/04/2021
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
В и К ООД
Udførelsessted
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Sektor (hoved-CPV)
09000000 Mineralolieprodukter, brændselsstoffer, elektricitet og andre energikilder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
621,666.67
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
621,666.67 BGN
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Покупка на горива от бензиностанции за автомобилния парк на В и К ООД — Кърджали.
Прогнозните количества за 2 години са, както следва: автомобилен бензин А95Н — 40 000 л, дизелово гориво Б6 — 320 000 л.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
621,666.67
Endelig kontraktværdi
621,666.67 BGN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: „Петрол“ АД
Postadresse: бул. „Черни връх“ № 43
By: София
Postnummer: 1407
Land: BGR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.