Publications Office of the EU
Polen-Łódź: Vejtransport - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Łódź: Vejtransport

  • Offentliggjort
    27/08/2013
  • Frist
    07/10/2013
  • Åbning af tilbuddene
    07/10/2013
  • Tildelt
    21/10/2013
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
60100000 Vejtransport
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,012,309.20 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
991,688.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Wynajem samochodów i świadczenie usług transportowych,przewożenie i przekazywanie krwi pełnej na warunkach zgodnych z ustaleniami w procedurze Zamawiającego.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/10/2013 10:30
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
1,012,309.20 PLN
Endelig kontraktværdi
991,688.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: PTU - TCS Ryszard Misiak
Postadresse: Alabastrowa 7
By: Łódź
Postnummer: 93-641
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.