Publications Office of the EU
Frankrig-Angoulême: Specialiseret personbefordring ad vej - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Frankrig-Angoulême: Specialiseret personbefordring ad vej

  • Offentliggjort
    03/07/2018
  • Frist
    14/08/2018
  • Åbning af tilbuddene
    14/08/2018
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Centre hospitalier Angoulême
Udførelsessted
NUTS code: FRI31 Charente
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRI31 Charente
Sektor (hoved-CPV)
60130000 Specialiseret personbefordring ad vej
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
9
Referencenummer for tilbuddet
2018-E-22
Beskrivelse

Formålet med denne høring er levering af patienttransportydelser til de institutioner, der udgør Groupement Hospital de Territory de Charente.
F-

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Centre hospitalier d'Angoulême
Postadresse: Cellule marchés, rond-point de Girac, CS 55015 Saint-Michel
By: Angouleme Cedex 9
NUTS-kode: FRI31
Postnummer: 16959
Land: FRA
Kontaktperson: M. Roger Stéphane
Hovedadresse: http://www.ch-angouleme.fr/
Elektronisk via:
http://ch-angouleme.e-marchespublics.com
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
14/08/2018 14:00
Indkøbere
Centre hospitalier Camille Claudel
Centre hospitalier de La Rochefoucauld
Centre hospitalier de Confolens
Centre hospitalier de Ruffec
Centre hospitalier de Châteauneuf
Centre hospitalier du Sud-Charente
Centre hospitalier intercommunal du Pays de Cognac
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.