Publications Office of the EU
Frankrig-Chambéry: Tjenesteydelser i forbindelse med affald - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Chambéry: Tjenesteydelser i forbindelse med affald

  • Offentliggjort
    06/04/2022
  • Frist
    02/05/2022
  • Åbning af tilbuddene
    02/05/2022
  • Tildelt
    16/06/2022
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ght Savoie-Belley
Udførelsessted
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRK27 Savoie
Sektor (hoved-CPV)
90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,000,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
311,134.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
20
Referencenummer for tilbuddet
2022_fcs_0004
Beskrivelse

collecte et traitement des déchets des établissements du Ght Savoie-Belley et de la Blanchisserie des Hôpitaux de Savoie (Bhs)

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://agysoft.marches-publics.info/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
02/05/2022 12:05
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.