Publications Office of the EU
Polen-Gdynia: Servicevirksomhed i forbindelse med salgsfremme - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Gdynia: Servicevirksomhed i forbindelse med salgsfremme

  • Tildelt
    14/06/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gdyńskie Centrum Sportu
Udførelsessted
NUTS code: PL Polska
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Sektor (hoved-CPV)
79342200 Servicevirksomhed i forbindelse med salgsfremme
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
994,308.94 PLN
Referencenummer for tilbuddet
GCS.DZPI.2711.3.2021
Beskrivelse

Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas cyklu imprez żeglarskich odbywających się w Gdyni pod wspólną nazwą „Gdynia Sailing Days” organizowanych w terminie 2–18 lipca 2021 r.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not specified
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
994,308.94 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Polski Związek Żeglarski
Postadresse: al. Księcia Józefa Poniatowskiego nr 1
By: Warszawa
Postnummer: 03-901
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.