Publications Office of the EU
Estland-Tartu: Kromatografer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Estland-Tartu: Kromatografer

  • Offentliggjort
    16/01/2015
  • Frist
    02/02/2015
  • Åbning af tilbuddene
    02/02/2015
  • Tildelt
    02/03/2015
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Tartu Ülikool
Udførelsessted
NUTS code: EE Eesti
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
38432200 Kromatografer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
31,377.50 EUR
Referencenummer for tilbuddet
KV-178-3
Beskrivelse

Vi ønsker at købe en højhastighedskromatografi til Universität Tartu Universitet i overensstemmelse med de tekniske betingelser i bilag 1.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
02/02/2015 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
31,377.50 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Osaühing Faneks Eesti
Postadresse: Peterburi tee 46
By: Tallinn
Postnummer: 11415
Land: EST
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.