Publications Office of the EU
Polen-Jaworzno: Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Jaworzno: Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer

  • Offentliggjort
    19/03/2020
  • Frist
    21/04/2020
  • Åbning af tilbuddene
    21/04/2020
  • Tildelt
    14/07/2020
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL22 Śląskie
Sektor (hoved-CPV)
33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
7,597.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,908,800.41 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
73
Referencenummer for tilbuddet
SZP.III.240/07/20/P
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku,obłożeń, zestawu do uzyskiwania osocza bogatopłytkowego, tupferów i serwety operacyjnej oraz różnych akcesoriów jednorazowych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
Postadresse: ul. Chełmońskiego 28
By: Jaworzno
NUTS-kode: PL22
Postnummer: 43-600
Land: POL
Kontaktperson: Marta Tomczyk
Hovedadresse: www.szpital.jaw.pl
Elektronisk via:
https://szpitaljaw.ezamawiajacy.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/04/2020 11:30
Udførelsessted
CPV-kode
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.