Publications Office of the EU
Spanien-Fuenlabrada: Erhvervsbeklædning, særlig arbejdsbeklædning og tilbehør - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Fuenlabrada: Erhvervsbeklædning, særlig arbejdsbeklædning og tilbehør

  • Offentliggjort
    31/12/2021
  • Frist
    08/02/2022
  • Åbning af tilbuddene
    09/03/2022
  • Tildelt
    20/04/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Udførelsessted
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Sektor (hoved-CPV)
18100000 Erhvervsbeklædning, særlig arbejdsbeklædning og tilbehør
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,062,063.58 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
632,336.25 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
PA SUM 22-006
Beskrivelse

SUMINISTRO DE LENCERÍA PARA PACIENTES Y PROFESIONALES, ROPA ESPECIAL Y CALZADO CON DESTINO AL HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA Y CEP EL ARROYO

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Nationalt registreringsnummer: Q2801276C
Postadresse: Camino del molino, 2
By: FUENLABRADA
NUTS-kode: ES30
Postnummer: 28942
Land: ESP
Hovedadresse: www.madrid.org
Elektronisk via:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariofuenlabrada
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
09/03/2022 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.