Publications Office of the EU
Belgien-Bruxelles: Personaleformidling, herunder midlertidigt ansatte - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Bruxelles: Personaleformidling, herunder midlertidigt ansatte

  • Offentliggjort
    06/02/2016
  • Frist
    14/03/2016
  • Tildelt
    13/06/2016
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ASBL Flagey
Udførelsessted
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
79620000 Personaleformidling, herunder midlertidigt ansatte
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
500,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
565,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Flagey-Marché Interim 2016-2018-F03
Beskrivelse

Marché de services de mise à disposition de personnel intérimaire.
Flagey ASBL appartient à la commission paritaire 304 — spectacle.
Dans ce cadre, en vue de répondre aux demandes ponctuelles, mais néanmoins régulières, de personnel encadrant les spectacles, Flagey ASBL occupe des intérimaires.
Ceux-ci sont répartis en 2 catégories:
— étudiants et/ou employés,
— parking boys.
À cette fin, Flagey ASBL fait appel à une entreprise de mise à disposition de personnel afin d'assurer, d'une part, uniquement le payrolling pour les intérimaires sous statut d'étudiants et/ou d'employés et d'autre part, la sélection et la mise à disposition des intérimaires «parkings boys».

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
500,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
565,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Daoust SA
Postadresse: Galerie de la Porte Louise 203/5
By: Bruxelles
Postnummer: 1050
Land: BEL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.