Publications Office of the EU
Grækenland-Tripoli: Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Grækenland-Tripoli: Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter

  • Tildelt
    01/12/2014
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
78,601.76
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
209,583.21 EUR
Referencenummer for tilbuddet
12514/26-06-2014 (αριθμός διακήρυξης)
Beskrivelse

Σύμβασεις τροφίμων - είδη άρτου και αρτοσκευασμάτων, διάφορα είδη παντοπωλείου και κατεψυγμένα κρέατα, κατεψυγμένα ψαριά και χταπόδια και διάφορα οπωρολαχανικά και νωπών κρεάτων,

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Ikke til rådighed
CPV-kode

15000000 - Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter

15500000 - Mejeriprodukter

15810000 - Brødprodukter, frisk bagværk og kager

15800000 - Diverse næringsmidler

15200000 - Tilberedt og konserveret fisk

15330000 - Forarbejdet frugt og grønt

15300000 - Frugt, grøntsager og lignende produkter

15890000 - Diverse fødevarer og tørrede varer

03000000 - Produkter fra landbrug, husdyrbrug, fiskeri og skovbrug samt lignende produkter

15110000 - Kød

15100000 - Animalske produkter, kød og kødprodukter

Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
78,601.76
Endelig kontraktværdi
209,583.21 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ΕΠ. Ψυχογυιός και ΣΙΑ ΟΕ
Postadresse:
By:
Postnummer:
Land: GRC
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.