Publications Office of the EU
Paryk og makeup service relateret til prøver og shows planlagt på Teatro Filarmonico i Verona, Amfiteater Arena i Verona og andre spillesteder fra 04.06.2026 til 04.01.2028 - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Paryk og makeup service relateret til prøver og shows planlagt på Teatro Filarmonico i Verona, Amfiteater Arena i Verona og andre spillesteder fra 04.06.2026 til 04.01.2028

  • Offentliggjort
    24/03/2026
  • Frist
    24/04/2026
  • Åbning af tilbuddene
    24/04/2026
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Fondazione Arena di Verona
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITH31 Verona
Sektor (hoved-CPV)
98320000 Frisørvirksomhed og skønhedspleje
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
630,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Paryk og makeup service relateret til prøver og shows planlagt på Teatro Filarmonico i Verona, Amfiteater Arena i Verona og andre spillesteder fra 04.06.2026 til 04.01.2028

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://fondarenaverona-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02189
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://fondarenaverona-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02189
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
24/04/2026 10:15
Udførelsessted
CPV-kode
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Proposta di realizzazione del servizio. Il concorrente dovrà descrivere la metodologia che sarà utilizzata nellespletamento del servizio. Pertanto, verranno valutate esaustività e chiarezza della soluzione progettuale proposta
Vægtning (procentdel, præcis) : 25
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Indicazione figure professionali specializzate dedicate al servizio con indicazione delle esperienze svolte nel mondo degli spettacoli
Vægtning (procentdel, præcis) : 20
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Indicazione delle Apparecchiature offerte e loro caratteristiche tecniche
Vægtning (procentdel, præcis) : 15
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Servizi Aggiuntivi: descrivere eventuali proposte migliorative per lesecuzione del servizio; tali proposte, non vincolanti per la Stazione appaltante, si intendono comprese nel prezzo offerto e senza alcun onere aggiuntivo per la Stazione Appaltante qualora attuate
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Ribasso percentuale (%) sullimporto a base di gara per SERVIZIO TRUCCO PARRUCHERIA ARENA OPERA FESTIVAL 2023
Vægtning (procentdel, præcis) : 30
Anslået værdi
630,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.