Publications Office of the EU
European Hydrogen Sustainability and Circularity Panel - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

European Hydrogen Sustainability and Circularity Panel

  • Offentliggjort
    08/05/2025
  • Frist
    30/06/2025
  • Åbning af tilbuddene
    01/07/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Clean Hydrogen Joint Undertaking
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Sektor (hoved-CPV)
73000000 Forsknings- og udviklingsvirksomhed og hermed beslægtet konsulentvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,000,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
CLEANH2/2025/OP/0002
Beskrivelse

Launching this call for tenders with a view to concluding a single service framework contract for the setup, organisation, management, and coordination of the European Hydrogen Sustainability and Circularity Panel (EHSCP) and its activities, contributing to support the Clean Hydrogen JU to addressing and integrating the sustainability and circularity aspects into its programme and projects according to the JU objectives and its Strategic Research and Innovation Agenda (SRIA)

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://webgate.ec.europa.eu/digit/opsys/esubmission?cftUuid=0358efa2-ecc6-46d0-9e56-2dca92f2abf5
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://webgate.ec.europa.eu/digit/opsys/esubmission?cftUuid=0358efa2-ecc6-46d0-9e56-2dca92f2abf5
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
01/07/2025 10:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Please consult the procurement documents.
Vægtning (procentdel, præcis) : 70
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Please consult the procurement documents.
Vægtning (procentdel, præcis) : 30
Anslået værdi
2,000,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.