Publications Office of the EU
Belgien-Bruxelles: UCA 18/033 — Indkøb af adgangskort - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Belgien-Bruxelles: UCA 18/033 — Indkøb af adgangskort

  • Tildelt
    27/02/2019
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Rådet for Den Europæiske Union, secrétariat général
Udførelsessted
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Sektor (hoved-CPV)
35123400 Passerkort
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
200,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
UCA 18/033
Beskrivelse

Indkøb af adgangskort af typen:
— Dobbeltsidet teknologisk kort Mifare Desfire 8K EV2-UHF, der ikke kan udskrives
— kort Mifare Desfire EV2 8K, der kan udskrives
— kort UHF, der ikke kan udskrives
— kort Mifare Desfire EV2, der ikke kan udskrives.
Generalsekretariatet for Rådet for Den Europæiske Union vil indgå 1 rammeaftale med en indledende varighed på 2 år med mulighed for forlængelse af 2 gange 1 år.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
200,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: HID Global Rastede GmbH
Postadresse:
By: Rastede
Postnummer:
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.