Publications Office of the EU
Danmark-Odense: Møbler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danmark-Odense: Møbler

  • Offentliggjort
    23/09/2022
  • Frist
    20/10/2022
  • Åbning af tilbuddene
    21/10/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Social – og Sundhedsskolen Fyn
Udførelsessted
NUTS code: DK031 Fyn
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DK031 Fyn
Sektor (hoved-CPV)
39100000 Møbler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
8,000,000.00 DKK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Rammeaftale vedrørende løbende anskaffelser af møbler og inventar

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Social – og Sundhedsskolen Fyn
Nationalt registreringsnummer: 29575746
Postadresse: Blangstedgårdsvej 4
By: Odense
NUTS-kode: DK031
Postnummer: 5220
Land: DNK
Kontaktperson: Thomas Falslund Kjeldsen
Hovedadresse: https://dropbinder.com/index.php?r=tender/view&id=186
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/10/2022 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
8,000,000.00 DKK
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.