Publications Office of the EU
Frankrig-Marseille: Atletikrekvisitter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Marseille: Atletikrekvisitter

  • Offentliggjort
    25/11/2022
  • Frist
    23/12/2022
  • Åbning af tilbuddene
    26/12/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
ville de Marseille
Udførelsessted
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sektor (hoved-CPV)
37415000 Atletikrekvisitter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
5,400,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
6
Referencenummer for tilbuddet
22_0146
Beskrivelse

fourniture et livraison de matériel sportif pour la ville de Marseille - 6 lots

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://mpe-marseille.local-trust.com/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=509220&orgAcronyme=a2z
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
26/12/2022 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.