Publications Office of the EU
Polen-Sieradz: Diverse næringsmidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Polen-Sieradz: Diverse næringsmidler

  • Offentliggjort
    05/11/2016
  • Frist
    14/12/2016
  • Åbning af tilbuddene
    14/12/2016
  • Tildelt
    30/12/2016
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gmina miasto Sieradz
Udførelsessted
NUTS code: PL714 Sieradzki
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL714 Sieradzki
Sektor (hoved-CPV)
15800000 Diverse næringsmidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
159,286.81 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
8
Referencenummer for tilbuddet
WOR-Z.271.44.2016
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności dla Przedszkola Nr 4 Słoneczne przedszkole w Sieradzu w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Gmina Miasto Sieradz
Nationalt registreringsnummer: 827-22-37-737
Postadresse: pl. Wojewódzki 1
By: Sieradz
NUTS-kode: PL116
Postnummer: 98-200
Land: POL
Kontaktperson: Jowita Olczyk
Hovedadresse: www.sieradz.eu
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
14/12/2016 11:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.