-
Offentliggjort18/03/2017
-
Frist17/05/2017
-
Åbning af tilbuddene17/05/2017
-
Tildelt26/06/2017
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
Tyskland-Friedberg: Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg
BM.Nr.: A.0435.144001 – Auftrags Nr.: 5000146648
Heizung / Kälte-Installation.
Officiel betegnelse: Landesbetrieb Bau und Immobilien Hessen, Niederlassung Mitte, Zentrale Vergabe
Postadresse: Schützenrain 5-7
By: Friedberg
NUTS-kode: DE724
Postnummer: 61169
Land: DEU
Hovedadresse: https://vergabe.hessen.de
Postadresse: Kleines Feld 1
By: Gleichen
Postnummer: 37130
Land: DEU
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.