Publications Office of the EU
Belgien-Liège: El-tjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Belgien-Liège: El-tjenester

  • Offentliggjort
    23/02/2013
  • Frist
    18/04/2013
  • Åbning af tilbuddene
    18/04/2013
  • Tildelt
    08/07/2013
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Régie des bâtiments - Wallonie Région Est
Udførelsessted
NUTS code: BE331 Arr. Huy
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
71314100 El-tjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
WRE-2012/610141/161E-F03
Beskrivelse

Huy — Prison — rue de la Resistance
Udpegelse af det kontor, der skal være ansvarligt for undersøgelsen af elektricitet og elektromekanisk udstyr til fornyelse af elektriske installationer (el og lav spænding). Undersøgelsen vedrører renovering og tilpasning af eksisterende bygninger.
F-

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Régie des Bâtiments
Postadresse: avenue E.Digneffe, 24
By: Liege
Postnummer: 4000
Land: BEL
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/04/2013 11:00
Udførelsessted
CPV-kode
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: S.A. FELGEN & Associés Engineering
Postadresse: Rue Robert Stümper, 14
By: Luxembourg
Postnummer: 2557
Land: LUX
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.