Publications Office of the EU
Tyskland-Aachen: Stilladsarbejde - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Aachen: Stilladsarbejde

  • Offentliggjort
    13/01/2021
  • Frist
    16/02/2021
  • Åbning af tilbuddene
    16/02/2021
  • I dag
    06/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Aachen – Zentrale Vergabestelle
Udførelsessted
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Sektor (hoved-CPV)
45262100 Stilladsarbejde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
FB60/310-2020/891-BU
Beskrivelse

— Fassadengerüst W09 in Summe: ca. 2 000 m2,
— Treppenturm/Gerüsttreppe: 5 St,
— Bauzaun: ca. 310 m.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YY6YN05
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/02/2021 10:40
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.