Publications Office of the EU
Udvidelse og renovering af OBS-Mitte, tom-Brok Straße 15, 26386 Wilhelmshaven - Flisearbejder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Udvidelse og renovering af OBS-Mitte, tom-Brok Straße 15, 26386 Wilhelmshaven - Flisearbejder

  • Offentliggjort
    05/06/2024
  • Frist
    08/07/2024
  • Åbning af tilbuddene
    08/07/2024
  • Tildelt
    04/04/2025
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Wilhelmshaven, FB 30 Rechtsamt, Zentrale Vergabestelle
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE945 Wilhelmshaven, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
45431000 Flisearbejde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
0.01
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
22,166.84 EUR
Referencenummer for tilbuddet
23-193
Beskrivelse

ATV DIN 18353 Tile arbejder i henhold til VOB Part C Omfang af ydeevne: - 40m2 keramiske fliser vægfliser - 120m indvendig vindueskarm Agglomarmor

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.subreport.de/E36914577
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.subreport.de/E36914577
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
08/07/2024 09:15
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse:
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
0.01
Endelig kontraktværdi
22,166.84 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Jürgen Kramer u. Sohn Fliesen und Baukeramik GmbH
Postadresse:
By: Wilhelmshaven
Postnummer: 26386
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.