Publications Office of the EU
Frankrig-Metz: Diverse lægemidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Metz: Diverse lægemidler

  • Offentliggjort
    27/10/2016
  • Frist
    24/11/2016
  • Åbning af tilbuddene
    25/11/2016
  • Tildelt
    26/12/2016
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Centre hospitalier de Jury
Udførelsessted
NUTS code: FR France
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR France
Sektor (hoved-CPV)
33690000 Diverse lægemidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
295,050.49 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Referencenummer for tilbuddet
2017/02
Beskrivelse

Fourniture de produits de santé pour le CH de Jury.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Centre hospitalier de Jury
Postadresse: BP 75088
By: Metz Cedex 3
NUTS-kode: FR
Postnummer: 57073
Land: FRA
Hovedadresse: http://www.ch-jury.fr
Elektronisk via:
http://www.republicain-lorrain.fr/a-propos/marches-publics
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/11/2016 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
295,050.49 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Informations
Postadresse: le détail de l'attribution des 123 lots est disponible sur le site: http://www.republicain-lorrain.fr/a-propos/marches-publics
By: Jury
Postnummer:
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.