Publications Office of the EU
Belgien-Aalst: Kaffe, te og hermed beslægtede produkter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Aalst: Kaffe, te og hermed beslægtede produkter

  • Offentliggjort
    25/06/2021
  • Frist
    27/07/2021
  • Åbning af tilbuddene
    27/07/2021
  • Tildelt
    16/11/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stad Aalst
Udførelsessted
NUTS code: BE231 Arr. Aalst
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BE231 Arr. Aalst
Sektor (hoved-CPV)
15860000 Kaffe, te og hermed beslægtede produkter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
276,306.40 EUR
Referencenummer for tilbuddet
21/MJE-38/21-25
Beskrivelse

zie II.2.4

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eten.publicprocurement.be
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
27/07/2021 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
276,306.40 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: bvba Maeskes Roem
Postadresse: Kortenbosdries 10
By: Moorsel
Postnummer: 9310
Land: BEL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.