Publications Office of the EU
„Sdělení o podpoře činnosti orgánu pro operace na populárních trzích v regionu Attika“ - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

„Sdělení o podpoře činnosti orgánu pro operace na populárních trzích v regionu Attika“

  • Zveřejněno
    09/10/2025
  • Lhůta
    13/11/2025
  • Otevírání nabídek
    14/11/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Φορέας Λειτουργίας Λαϊκών Αγορών Περιφέρειας Αττικής
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79340000 Reklamní a marketingové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
806,451.61 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

„Communication of the Public Markets Operation Body of the Region of Attica“ (Sdělení orgánu pro provoz veřejných trhů regionu Attika) ROZPOČET PRO DPH: 806.451,61 € DPH 24%: € 193.548,39 CELKEM NÁKLADY CELKEM NÁKLADY CELKEM CELKEM NÁKLADY CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM CELKEM DPH 24 %: 1.000.000,00 € Způsob provedení: Otevřená hospodářská soutěž v oblasti elektronických služeb založená na kritériu pro zadání ekonomicky nejvýhodnější nabídky, založeném na kvalitě/ceně

Metoda podání
Elektronicky:
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/11/2025 10:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Ανοιχτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός υπηρεσίας με κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει ποιότητας – τιμής
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
806,451.61 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.