Publications Office of the EU
Poskytování systémů kontinuálního monitorování glukózy a dodávek Diabetes Pump - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Poskytování systémů kontinuálního monitorování glukózy a dodávek Diabetes Pump

  • Zveřejněno
    25/06/2024
  • Lhůta
    07/08/2024
  • Otevírání nabídek
    07/08/2024
  • Udělení zakázky
    19/11/2024
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO211 Bacău
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33124130 Diagnostické doplňky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
19,711,799.00 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
8
Číslo nabídky
4278728_2024_PAAPD1490964
Popis

Poskytování systémů kontinuálního glykemického monitorování a spotřebního materiálu pro diabetická čerpadla podle KAJETU ÚKOLŮ uzavřením rámcové dohody na dobu 48 měsíců s hospodářskými subjekty, jejichž přijatelná nabídka bude zařazena na 1., 3. místo v pořadí vypracovaném na základě kritéria pro zadání zakázky uvedeného v bodě II.2.5 přehledu údajů o veřejných zakázkách. Dávej pozor! Počet dnů, do nichž lze požádat o vysvětlení před uplynutím lhůty pro podání nabídek/zájemců, je 20 dnů. Veřejný zadavatel odpoví jasně a úplně na všechny žádosti o vysvětlení/dodatečné informace, které byly vyřízeny ve lhůtě stanovené v oznámení o zakázce, jedenáctý den před uplynutím lhůty pro podání nabídek/zájemců. Veřejný zadavatel není povinen reagovat na žádosti o vysvětlení/dodatečné informace, které nebyly vyřešeny ve lhůtě stanovené ve výše uvedeném bodě.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.e-licitatie.ro
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/08/2024 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.