Publications Office of the EU
Slovensko-Bratislava: Systémové a podpůrné služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovensko-Bratislava: Systémové a podpůrné služby

  • Zveřejněno
    10/05/2022
  • Lhůta
    07/06/2022
  • Otevírání nabídek
    07/06/2022
  • Udělení zakázky
    03/08/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72250000 Systémové a podpůrné služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
231,800.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
204,615.00 EUR
Číslo nabídky
04/2022/PJ
Popis

Predmetom zákazky je technická podpora kontaktného centra. Cieľ zákazky je zabezpečenie technickej podpory pre
zmenové požiadavky kontaktného centra verejného obstarávateľa a pružné zabezpečenie požiadaviek a zmien na
funkcionalitu systému. Podrobný opis je uvedený v súťažných podkladoch.

Metoda podání
Elektronicky:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/22500/summary
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/06/2022 12:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
231,800.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
204,615.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Slovanet, a. s.
Poštovní adresa: Záhradnícka 151
Obec: Bratislava
PSČ: 82108
Země: SVK
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.