Publications Office of the EU
Německo-Köln-Mülheim: Výstavba obytných domů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Köln-Mülheim: Výstavba obytných domů

  • Udělení zakázky
    05/12/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Errichtung einer Containeranlage zur Flüchtlingunterbringung“
Místo plnění
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45215214 Výstavba obytných domů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,000,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,000,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Auf dem Grundstück Schlagbaumsweg/Ostmerheimer Str. sollen 5 Containerblöcke errichtet werden mit insgesamt 400 Plätzen für Geflüchtete sowie sozialen Einrichtungen.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
5,000,000.00
Konečná hodnota zakázky
5,000,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Recon Germany GmbH
Poštovní adresa: Bahnhofsallee 1
Obec: Fröndenberg / Rhur
PSČ: 58730
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.