Publications Office of the EU
Německo-Lüdenscheid: Stroje na zpracování dat (technické vybavení) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Lüdenscheid: Stroje na zpracování dat (technické vybavení)

  • Zveřejněno
    25/05/2018
  • Lhůta
    03/07/2018
  • Otevírání nabídek
    03/07/2018
  • Udělení zakázky
    06/08/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Märkischer Kreis
Místo plnění
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30210000 Stroje na zpracování dat (technické vybavení)
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
206,800.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
18-51-L-51
Popis

Lieferung von 239 Desktop-PC, 382 TFT-Monitoren und 31 CAD-Rechner

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Märkischer Kreis
Poštovní adresa: Heedfelder Straße 45
Obec: Lüdenscheid
Kód NUTS: DEA58
PSČ: 58509
Země: DEU
Hlavní adresa: www.maerkischer-kreis.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/07/2018 12:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.