Publications Office of the EU
Německo-Berlín: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Berlín: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby

  • Zveřejněno
    07/07/2021
  • Lhůta
    13/09/2021
  • Udělení zakázky
    08/02/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
HOWOGE Wohnungsbaugesellschaft mbH
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE300 Berlin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
7.00 EUR
Číslo nabídky
VG-107-21
Popis

Die HOWOGE Wohnungsbaugesellschaft mbH plant auf diversen Grundstücken in Berlin den Neubau von preisgünstigen Mietwohnungen, teilweise mit korrespondierenden Gewerbenutzungen. Es sollen jeweils architektonisch ansprechende Gebäudekomplexe entstehen, die innovative Entwurfsansätze, eine seriell gefertigte Bauweise anstreben sowie effiziente innovative technische Anlagen vorsehen, die einen wirtschaftlichen und umweltfreundlichen Betrieb langfristig sichern.
Die HOWOGE hat sich als Ziel gesetzt, innerhalb des avisierten Rahmenvertrags die Planung von Projekten einer Größenordnung von ca. 100-1.000 WE, ca. 15-200 Mio. EUR Baukosten, ca. 15.000-150.000 m2 BGF, ca. 4.000 m2 - 10 ha Grundstücksfläche zu beauftragen.

Metoda podání
Elektronicky:
https://my.vergabeplattform.berlin.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
7.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: DMSW Architekten Dahlhaus Müller Wehage Partnerschaft mbB
Poštovní adresa: Mariannenplatz 23
Obec: Berlin
PSČ: 10997
Země: DEU

Úřední název: DGI Bauwerk Gesellschaft von Architekten mbH
Poštovní adresa: Schillstr. 9
Obec: Berlin
PSČ: 10785
Země: DEU

Úřední název: ROBERTNEUN ARCHITEKTEN GmbH
Poštovní adresa: Alexandrinenstr. 118-121
Obec: Berlin
PSČ: 10969
Země: DEU

Úřední název: Heide & von Beckerath Architekten PartG mbB
Poštovní adresa: Kantstr. 152
Obec: Berlin
PSČ: 10623
Země: DEU

Úřední název: Winking - Froh Architekten GmbH
Poštovní adresa: St. Annenufer 5
Obec: Hamburg
PSČ: 20457
Země: DEU

Úřední název: ZOOMARCHITEKTEN GmbH
Poštovní adresa: Choriner Str. 54
Obec: Berlin
PSČ: 10345
Země: DEU

Úřední název: CKRS-Architektengesellschaft mbH
Poštovní adresa: Schlesische Str. 29-30
Obec: Berlin
PSČ: 10997
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.