Publications Office of the EU
Rakousko-Vídeň: Programování programového vybavení a poradenské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rakousko-Vídeň: Programování programového vybavení a poradenské služby

  • Zveřejněno
    07/03/2022
  • Lhůta
    20/04/2022
  • Udělení zakázky
    07/12/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
AGES - Österreichische Agentur für Gesundheit und Ernährungssicherheit GmbH
Místo plnění
NUTS code: AT13 Wien
Sídlo kupujícího
NUTS code: AT13 Wien
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72200000 Programování programového vybavení a poradenské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
10,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,000,000.00 EUR
Počet částí
10
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

IT Applikationsdienstleistungen mit den PHAROS Basistechnologien (ORACLE ADF & ORACLE Web Logic Suite), aber auch Dienstleistungen an Satellitensystemen, welche mittels API oder Schnittstellen an PHAROS angekoppelt sind.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: AGES - Österreichische Agentur für Gesundheit und Ernährungssicherheit GmbH
Poštovní adresa: Spargelfeldstraße 191
Obec: Wien
Kód NUTS: AT13
PSČ: 1220
Země: AUT
Hlavní adresa: www.ages.at
Elektronicky:
https://gv.vergabeportal.at/Detail/121073
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.