Publications Office of the EU
Francie-Caen: Laboratorní činidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Caen: Laboratorní činidla

  • Zveřejněno
    30/09/2019
  • Lhůta
    28/10/2019
  • Otevírání nabídek
    28/10/2019
  • Udělení zakázky
    19/11/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Centre hospitalier universitaire
Místo plnění
NUTS code: FRD11 Calvados
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRD11 Calvados
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33696500 Laboratorní činidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
250,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
250,000.00 EUR
Číslo nabídky
BIO2019-154
Popis

Fourniture et livraison de produits et réalisation des prestations de maintenance pour un automate d'immuno-hématologie Erytra de marque Grifols présent au CH de Lisieux établissement partie du Groupement hospitalier de territoire Normandie Centre.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=469893&orgAcronyme=x7c
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/10/2019 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
250,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
250,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Grifols France
Poštovní adresa: Bâtiment 10, 1er étage
Obec: Meyreuil
PSČ: 13590
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.