Publications Office of the EU
Trockenbauarbeiten Staubschutz Spange F - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Trockenbauarbeiten Staubschutz Spange F

  • Zveřejněno
    19/03/2025
  • Lhůta
    23/04/2025
  • Otevírání nabídek
    23/04/2025
  • Udělení zakázky
    20/05/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Staatliches Bauamt München 2
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45324000 Práce se sádrokartonem
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
79,802.84 EUR
Číslo nabídky
25E0093
Popis

Die ca. 500m2 Staubschutzwande sind baugleich einer Schachtwand auszuführen. Diese sind als Baustelleneinrichtung zu verstehen und werden nach der Schadstoffsanierung und der Montage der BMA (ca. 5-6 Wochen) komplett wieder zuruckgebaut. Die Staubschutzwande werden nur in der Ebene 01 und U1 der Spange F erstellt. Die Staubschutzwande erfüllen keine Brandschutzanforderungen. Des Weiteren sind auch Staubschutzkonstruktionen aus Holz zu erstellen. Unter dem Staubschutz muss ein Durchgang für den öffentlichen Personenverkehr im Klinikum mit einer lichten Höhe von ca. 2,0m gewährleistet sein. Besondere Eingnungskriterien: Es sind grundsätzlich geprüfte Verfahren für Arbeiten mit geringer Exposition gemäß Nr. 2.10 Abs. 8 TRGS 519. BT 30: Bohren von Bohrlöchern in Wände und Decken mit asbesthaltiger Bekleidung - Bohrverfahren mit Direktabsaugung - zu verwenden. Ein entsprechender Befähigungsnachweis ist mit dem Angebot vorzulegen und ist die Voraussetzung für eine Beauftragung.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.meinauftrag.rib.de
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.meinauftrag.rib.de
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/04/2025 09:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: .
Váha (procenta, přesně) : 1
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
79,802.84 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Wayss & Freytag Ingenieurbau AG Bereich Süd
Poštovní adresa:
Obec: München
PSČ: 81379
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.