Publications Office of the EU
Francie-La Colle-sur-Loup: Nástroje a nářadí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-La Colle-sur-Loup: Nástroje a nářadí

  • Zveřejněno
    26/06/2018
  • Lhůta
    03/08/2018
  • Udělení zakázky
    25/09/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Commune de la Colle-sur-Loup
Místo plnění
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44510000 Nástroje a nářadí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
440,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
440,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
6
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Fourniture d'articles et de matériaux (plomberie, peinture, maçonnerie, électricité, quincaillerie, outillage) pour les services de la commune de La Colle-sur-Loup — 6 lots.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Service commande publique
Poštovní adresa: chemin du Canadel
Obec: La Colle-sur-Loup
Kód NUTS: FRL03
PSČ: 06480
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.e-marches06.fr
Elektronicky:
https://www.marches-securises.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.