Publications Office of the EU
Polsko-Łódź: Opravy a modernizace budov - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Łódź: Opravy a modernizace budov

  • Zveřejněno
    16/05/2019
  • Lhůta
    19/06/2019
  • Zrušeno
    16/07/2019
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Místo plnění
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45453000 Opravy a modernizace budov
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
ZP/34/2019
Popis

Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są roboty budowlane obejmujące wykonanie instalacji wentylacji na poziomie 12 oraz chłodu na poziomie 12 i 13 oraz przebudowa instalacji elektrycznej na poziomie 12 i 13 w Centrum Symulacji Medycznych w budynku A1 – Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251, w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja obejmująca:
1) program funkcjonalno-użytkowy (PFU) – Załącznik nr 2 do SIWZ,
2) dokumentacja powykonawcza piętra 12 i 13 budynku A1 CKD – wykonana przez firmę Skanska w 2018 r. –
Załączniki nr 3.1 do SIWZ – Instalacja oświetlenia – poziom 12;
Załącznik nr 3.2 do SIWZ – Instalacja oświetlenia – poziom 13;
Załącznik nr 3.3 do SIWZ – Instalacja wentylacji – poziom 12;
Załącznik nr 3.4 do SIWZ – Instalacja wentylacji – poziom 13;
Załącznik nr 3.5 do SIWZ – Instalacja chłodu – poziom 12;
Załącznik nr 3.6 do SIWZ – Instalacja

Metoda podání
Elektronicky:
https://umed-lodz.ezamawiajacy.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/06/2019 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.