Publications Office of the EU
Švédsko-Östersund: Ambulance - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Östersund: Ambulance

  • Zveřejněno
    29/06/2017
  • Lhůta
    24/08/2017
  • Otevírání nabídek
    25/08/2017
  • Udělení zakázky
    29/11/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Jämtlands läns landsting
Místo plnění
NUTS code: SE Sverige
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE Sverige
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34114121 Ambulance
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,441,022.00 SEK
Číslo nabídky
RS/1023/2017
Popis

Syftet med denna upphandling är att säkerställa regionens behov av säkra, komfortabla och verksamhetsanpassade ambulanstransporter.
Upphandlande myndighet planerar att beställa 4 ambulanser per kalenderår. Någon garanti avseende denna volym lämnas ej.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Jämtlands läns landsting
Národní registrační číslo: 232100-0214
Poštovní adresa: Box 654
Obec: Östersund
Kód NUTS: SE
PSČ: 831 27
Země: SWE
Kontaktní osoba: Odd Åkerlind
Hlavní adresa: http://www.regionjh.se/
Elektronicky:
https://www.e-avrop.com/jll/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=29637
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/08/2017 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,441,022.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Nilsson Special Vehicles Aktiebolag (publ)
Poštovní adresa: Box 83
Obec: Laholm
PSČ: 31222
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.