Publications Office of the EU
Obnova študentských domovov TU Jedlíkova č. 5 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Obnova študentských domovov TU Jedlíkova č. 5

  • Zveřejněno
    11/07/2024
  • Lhůta
    22/07/2024
  • Otevírání nabídek
    22/07/2024
  • Udělení zakázky
    08/05/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Technická univerzita v Košiciach
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK042 Košický kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
7,830,868.09 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,389,263.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
312
Popis

Predmetom realizácie je významná rekonštrukcia štyroch pavilónov (A, B, C a D) a realizácia kamerového systému a hlasovej signalizácie požiaru v rámci komplexu ŠD Jedlíkova 5, pavilóny A - D. Primárnym účelom tejto rekonštrukcie objektov je odstránenie havarijného stavu niektorých konštrukcií, zníženie energetickej náročnosti prevádzky, zabezpečenie súladu stavu objektov s technickými normami a modernizácia technického i interiérového vybavenia za celkového zvýšenia komfortu ubytovania. Rekonštrukciou nebude zmenený účel objektov. Súčasťou predmetu zákazky je dodanie a montáž zariadenia, elektrospotrebičov a IKT vybavenia. Súčasný stav predmetných objektov si vyžaduje zníženie celkovej energetickej náročnosti prevádzky a revitalizáciu budovy, spolu s odstránením systémových porúch nezapríčinených vlastníkom zariadenia. Nemenej významnou súčasťou prínosov spojených s realizáciou stavebného zámeru je taktiež zatraktívnenie životného prostredia a prehlbovanie estetického vnímania okolia ubytovaných študentov, nepriamo vplývajúceho aj na kvalitu ostatných služieb a vzdelania poskytovaného Technickou univerzitou. Pozitívny dopad plánovaných prác sa prejaví aj v efektívnejšom využívaní predmetných priestorov a zabezpečení ekonomickejšieho využívania energií a médií. Bližší opis predmetu zákazky je uvedený v opise pre jednotlivé časti.

Metoda podání
Elektronicky:
http://tuke.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/312
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
http://tuke.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/312
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/07/2024 10:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.