Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Služby vysazování a údržby zelených ploch - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Služby vysazování a údržby zelených ploch

  • Zveřejněno
    30/05/2022
  • Lhůta
    27/06/2022
  • Otevírání nabídek
    27/06/2022
  • Udělení zakázky
    27/07/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Místo plnění
NUTS code: PL2 Makroregion południowy
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
435,280.82 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
347,445.57 PLN
Číslo nabídky
GL.ROZ.2810.54.2022.MPS
Popis

Wykonanie robót utrzymaniowych wałów: obustronne obwałowanie rzeki Mlecznej w km 0+000-12+000 w m. Bieruń, Tychy, Katowice, gm. Bieruń, Tychy, Katowice - dwukrotne koszenie (rozmiar rzeczowy: 24,000 km) - etap I”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ oraz przedmiar prac stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Poštovní adresa: ul. Żelazna 59A
Obec: Warszawa
Kód NUTS: PL911
PSČ: 00-848
Země: POL
Hlavní adresa: www.przetargi.wody.gov.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/06/2022 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
435,280.82 PLN
Konečná hodnota zakázky
347,445.57 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: MENTRANS Franciszek Mencnarowski
Poštovní adresa:
Obec: Rudzica
PSČ: 43-394
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.