Publications Office of the EU
GR-Tripoli: Paliva - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

GR-Tripoli: Paliva

  • Zveřejněno
    02/04/2011
  • Lhůta
    26/05/2011
  • Otevírání nabídek
    26/05/2011
  • Udělení zakázky
    18/07/2011
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: EL651 Αργολίδα, Αρκαδία
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09100000 Paliva
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
257,404.52 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
308,915.98 EUR
Číslo nabídky
12211/30-03-2011
Popis

1. Ανοικτό διεθνή διαγωνισμό σε ευρώ, για την ανάδειξη προμηθευτή καυσίμων και ελαιολιπαντικών με κριτήρια κατακύρωσης.
Α. το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης % στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση τιμή λιανικής πώλησης του είδους την ημέρα παράδοσής του που θα πιστοποιούνται από το Τμήμα Εμπορίου Νομού Αρκαδίας σύμφωνα με την παρ. 4 του άρθρου 41 του ΕΚΠΟΤΑ και περ. (α) της παρ. 1 του άρθρου 42 του ΕΚΠΟΤΑ.
Β. τη χαμηλότερη τιμή όσον αφορά τα λιπαντικά στο σύνολο τους σύμφωνα με τον ΕΚΠΟΤΑ όπως αναλυτικά αναφέρεται στα συνημμένα μέρη και παράρτηματα της παρούσας και τα οποία αποτελούν αναπόσπαστο μέρος αυτής.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/05/2011 10:00
Kód CPV

09100000 - Paliva

09210000 - Mazací přípravky

09130000 - Ropa a ropné destiláty

09134000 - Plynové oleje

Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
257,404.52 EUR
Konečná hodnota zakázky
308,915.98 EUR
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.