Publications Office of the EU
Polsko-Poznań: Základní anorganické a organické chemické látky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Poznań: Základní anorganické a organické chemické látky

  • Udělení zakázky
    11/06/2015
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
24300000 Základní anorganické a organické chemické látky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
7,000,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
8,601,000.00 PLN
Číslo nabídky
907/3675/15
Popis

Sukcesywna dostawa materiałów i odczynników chemicznych, z prawem opcji, na okres 2 lat.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Not specified
Odhadovaná hodnota
7,000,000.00
Konečná hodnota zakázky
8,601,000.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Life Technologies Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Bonifraterska 17
Obec: Warszawa
PSČ: 00-203
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.