Publications Office of the EU
Pojištění motorových vozidel Kalmar Municipality 2026-01-01-2028-12-31 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Pojištění motorových vozidel Kalmar Municipality 2026-01-01-2028-12-31

  • Zveřejněno
    30/09/2025
  • Lhůta
    29/10/2025
  • Otevírání nabídek
    30/10/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Kalmar kommun
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE213 Kalmar län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66515000 Pojištění proti poškození nebo ztrátě
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
36,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
25/15
Popis

Zakázka na pojištění motorových vozidel pro obec Kalmar na období 2026-01--2028-12-31 +1 +1 opční rok.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=70721&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=70721&GoTo=Tender
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/10/2025 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
36,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.