Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Belfast: Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Belfast: Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby

  • Udělení zakázky
    17/10/2016
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Northern Ireland Housing Executive
Místo plnění
NUTS code: UKN Northern Ireland
Sídlo kupujícího
NUTS code: United Kingdom
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55000000 Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
201,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
96,000.00 GBP
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

The Housing Centre is the Headquarters building of the Northern Ireland Housing Executive, who is responsible for the delivery of a comprehensive housing service throughout the province. The Housing Centre accommodates approximately 680 staff in an 8 storey office block and is located at 2 Adelaide Street in Belfast City Centre, BT2 8PB. The Housing Executive is seeking to appoint a Contractor who will provide a consistently high standard of catering for staff and visitors to the building. Meetings and training courses are held on site for which the Contractor will be required to provide a range of catering services including the provision of a coffee shop service throughout the working day to accommodate variable working practices of staff.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
201,000.00
Konečná hodnota zakázky
96,000.00 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: OCS Group UK Limited
Poštovní adresa: 3 Grove Road
Obec: Solihull
PSČ: B91 2AG
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.