Publications Office of the EU
Zakup i dostawa odczynników , kalibratorów, materiałów kontrolnych, materiałów zużywalnych i płynów systemowych do równowagi kwasowo zasadowej - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zakup i dostawa odczynników , kalibratorów, materiałów kontrolnych, materiałów zużywalnych i płynów systemowych do równowagi kwasowo zasadowej

  • Zveřejněno
    13/12/2024
  • Lhůta
    19/12/2024
  • Otevírání nabídek
    19/12/2024
  • Udělení zakázky
    27/03/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL214 Krakowski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33696500 Laboratorní činidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
547,429.80 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
49/PN/24
Popis

zgodnie z SWZ

Metoda podání
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalmyslenice
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalmyslenice
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/12/2024 13:10
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.