Publications Office of the EU
PŘEDLOŽENÍ ZAŘÍZENÍ INFORMAČNÍHO SYSTÉMU CENTRAL DE L’AJUNTAMENT DE SABADELL - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

PŘEDLOŽENÍ ZAŘÍZENÍ INFORMAČNÍHO SYSTÉMU CENTRAL DE L’AJUNTAMENT DE SABADELL

  • Zveřejněno
    11/11/2024
  • Lhůta
    11/12/2024
  • Otevírání nabídek
    13/12/2024
  • Udělení zakázky
    04/09/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
AYUNTAMIENTO DE SABADELL
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES511 Barcelona
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30236000 Různé počítačové vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
503,000.03 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
608,630.06 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
TIC/2024/19
Popis

Aquest contracte té per objecte l’acquisició i la instal·lació de servers i d’elements informationàtics per l’emmagatzematge per enlarge i millorar la seguretat i capacitat de procés i conservació de les municipales. Konkrétně: A nou system d’emmagatzematge per a producció. - Rozšíření robota kopírovat amb a drive nou. Nous xarxa komutátory. - Obnovené servery pel Centrální systém.

Metoda podání
Elektronicky:
https://contractacio.ajsabadell.cat
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://contractacio.ajsabadell.cat
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/12/2024 10:15
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.