Publications Office of the EU
TIERCE MAINTENANCE APPLICATIVE DES APPLICATIONS DEVELOPPEES EN TECHNOLOGIES OPEN SOURCE - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

TIERCE MAINTENANCE APPLICATIVE DES APPLICATIONS DEVELOPPEES EN TECHNOLOGIES OPEN SOURCE

  • Zveřejněno
    04/03/2026
  • Lhůta
    07/04/2026
  • Otevírání nabídek
    07/04/2026
  • Udělení zakázky
    04/09/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Conseil départemental de la Haute-Garonne
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72262000 Vývoj programového vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Číslo nabídky
25CD310184
Popis

Le montant cumulé pour la durée du marché des prestations susceptibles d'être commandées dans le cadre de la partie accord-cadre à bons de commandes est défini entre les seuils suivants : - Montant minimum : sans minimum, - Montant maximum : 400 000 euro(s) H.T

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1779296
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1779296
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/04/2026 16:15
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Valeur technique de l'offre
Váha (procenta, přesně) : 70
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prix
Váha (procenta, přesně) : 30
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
400,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ADIMEO
Poštovní adresa:
Obec: Paris
PSČ: 75019
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.