Publications Office of the EU
Španělsko-Valladolid: Činidla pro krevní testy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Španělsko-Valladolid: Činidla pro krevní testy

  • Zveřejněno
    03/10/2023
  • Lhůta
    30/10/2023
  • Otevírání nabídek
    07/11/2023
  • Udělení zakázky
    26/02/2024
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES418 Valladolid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33696200 Činidla pro krevní testy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,920,650.59 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
126,788.72 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
0000-00C-1-2023-13733
Popis

dodávky činidel a spotřebního materiálu, jakož i pronájem bez možnosti koupě, instalace a údržba potřebného vybavení a prvků, které umožňují provádění analytických stanovení, v Laboratoři klinické analýzy nemocničního komplexu Segovia,

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Národní registrační číslo: Q4700608E
Poštovní adresa: Paseo De Zorrilla 1
Obec: Valladolid
Kód NUTS: ES418
PSČ: 47007
Země: ESP
Kontaktní osoba: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Hlavní adresa: https://contrataciondelestado.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/11/2023 09:30
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.