Publications Office of the EU
Itálie-Udine: Technické projekty pro provádění stavebně inženýrských prací - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Itálie-Udine: Technické projekty pro provádění stavebně inženýrských prací

  • Zveřejněno
    28/04/2023
  • Lhůta
    08/06/2023
  • Otevírání nabídek
    09/06/2023
  • Udělení zakázky
    21/12/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
CAFC S.P.A.
Místo plnění
NUTS code: ITH42 Udine
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITH42 Udine
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71322000 Technické projekty pro provádění stavebně inženýrských prací
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
702,992.03 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
578,072.75 EUR
Počet částí
2
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem zakázky je služba „PROJECTION – REVAMPING OF THE CONTROLS FROM THE GIAVONS TANK TO THE RODEANO BASSO KNOT (LOT 1 CIG 97797790F1) AND FROM THE SAN VITO DI FAGAGNA KNOT TO THE NOGAREDO DI CORNO KNOT (LOT 2 CIG 9779833D7D)“, jak je popsána v technické specifikaci.
RUP Massimo Battiston

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: CAFC S.P.A.
Poštovní adresa: Viale Palmanova 192
Obec: UDINE
Kód NUTS: ITH42
PSČ: 33100
Země: ITA
Kontaktní osoba: SERVIZIO LEGALE E GARE
Hlavní adresa: www.cafcspa.com
Elektronicky:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_cafc
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/06/2023 09:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.