Publications Office of the EU
Litva-Utena: Přístroje k léčbě zlomenin, šrouby a desky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litva-Utena: Přístroje k léčbě zlomenin, šrouby a desky

  • Zveřejněno
    08/11/2018
  • Lhůta
    14/12/2018
  • Zrušeno
    17/06/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Viešoji įstaiga Utenos ligoninė
Místo plnění
NUTS code: LT Lietuva
Sídlo kupujícího
NUTS code: LT Lietuva
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33141770 Přístroje k léčbě zlomenin, šrouby a desky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
256,178.47 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
29
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Perkama Įtaisai lūžiams gydyti, osteosintezės vinys ir plokštelės. Pirkimas suskirstytas į 29 pirkimo dalis.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Viešoji įstaiga Utenos ligoninė
Národní registrační číslo: 183854143
Poštovní adresa: Aukštakalnio g. 3
Obec: Utena
Kód NUTS: LT
PSČ: LT-28151
Země: LTU
Kontaktní osoba: Jolanta Kaselytė
Hlavní adresa: https://www.utenosligonine.lt
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=427996&B=PPO
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/12/2018 09:45
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.